Hebrew (Israel)Russian (CIS)

1-800-288-266

 

פני אלינו כבר עכשיו:
דף הבית אקנה

טיפול אקנה|פצעים בפנים/בגב/בישבן- מטפלים בבעייה!

ניסית רקוטן ומשחות אך עדיין בעיית אקנה קיימת? טיפול אקנה משולב יעזור לךסובלים מפצעי אקנה

ברוב המקרים פצעי אקנה מופיעים בגיל ההתבגרות, אך גם בגילאים אחרים ניתן לפתח אקנה. בעבר הייתה נטייה לחשוב שהאקנה נוצר מהצטברות של לכלוך בנקבוביות בעקבות היגיינה לקויה, אך היום מבינים שזוהי דלקת שאינה נובעת מזיהום אלא מגורמים אחרים.

 

קרא עוד...

 

הילד שלך או את סובלים מ-אקנה בפנים, גב או הישבן? רוצה להגיע כבר לריפוי אמיתי?אקנה גבהאקנה מהווה מטרד וגורם לסבל רב למי שסובל ממנה. הגורמים לאקנה ובגב בפרט הם : בעקבות הזעה מוגברת בגב, זקיקי השיער מזדהמים וגורמים לפצעים אדומים, פצעים פתוחים ולצלקות פוסט אקנה. גם שינויים הורמונאליים עלולים לגרום לבעיית אקנה גב וחוסר איזון בגוף. במקרים של עור שומני, בלוטות החלב מייצרות יותר שומן וכך הנקבוביות נסתמות והפצעים מופיעים. בנוסף, הצטברות של תאים מתים נצמדים לאפידרמיס, שכבת העור העליונה וסותמים את נקבוביות העור. כמו כן, תרופות שלקחנו, תקופות לחץ,סטרס וכדומה. רופאי העור נוטים לטפל בבעיה זו באמצעות רואקוטן בשילוב של אנטיביוטיקה ולכך ישנן השלכות ותופעות לוואי העלולות להיות הרסניות למערכות אחרות בגוף. לכן ישנה חשיבות רבה לטיפול  בתופעת אקנה גב משורש הבעייה ובשילוב של כמה מרכיבים עד להשגת ריפוי מלא !

קרא עוד...

 

טיפול אקנה בלעדי-תוצאות הטובות ביותר

אקנה  פנים

אני גמרתי עם אקנה

 

הטיפול הבלעדי להלגהנותן את התוצאות הטובות ביותר – אין דברים כאלה!

קרא עוד...

 

פיגמנטציה בישבן – טוסיק חלק ללא פצעים

לפני ואחרי פצעים בישבן
אחריפצעים בישבן לפני ואחרי
לפני

כמו טוסיק של תינוק

תוך שבוע מהיום

יכול להיות לך ישבן חלק, ללא פצעים!

 

 

פצעים ופיגמנטציה בישבן – האמת שלא מדברים עליה!

אולי זה נשמע מביך – אבל פצעי אקנה יכולים להופיע בכל הגוף, אבל כולם מדברים רק על אקנה בפנים. התופעה של אקנה בישבן נפוצה ביותר, אבל מעטים יודעים שיש לה פתרונות מהירים, ללא צורך בתרופות או הורמונים. בנוסף, טיפול תרופתי והורמונלי לא מטפל בצלקות ובכתמים (פיגמנטציה) שמופיעים בעקבות האקנה.

 

קרא עוד...

 

פטנט לחידוש העור טשטוש צלקות או חטטים

 

"עשיתי אצלכם הזמנה לעור חדש"

מה היה קורה אילו היית יכולה להחליף את העור שלך?

ממש כמו בחנות: להיכנס, להגיד "שלום, העור שלי התיישן, אבקש לקבל עור חדש ?"

בקולנוע בסרטי מדע בדיוני, הרופא עושה איזושהי פעולה עם מכשיר קסמים, ו-הופ! האדם מצמיח עור חדש.

אח... אילו החיים היו יותר דומים לסרטים...

העלמת צלקות אקנה

קרא עוד...

 

הצטלקויות בפנים מפצעי בגרות אקנה


גם לך יש סימנים חטטים שקעים חורים וצלקות בפנים ?

עברת בין כל רופאי עור ומכוני קוסמטיקה בחיפוש פתרונות ?

להלגה יש פתרון בשבילך וזה לא רק דיבורים 

בוא היום לטיפול ראשון ותראה

ב 60 דק' שיפור רב !!! 
נשים וגברים  רבים סובלים מהתופעה הזו: סימנים, חטטים, שקעים וחורים באזור הפנים, בדיוק במקומות בהם בעבר סבלנו מפצעי בגרות. לא מעט אנשים מכירים את התופעה הזו מקרוב, וזקוקים למענה טיפולי, אשר יסייע להן להתמודד עם הנזק האסתטי שנגרם לפנים שלהם. כעת, אין עוד צורך להשלים עם תופעת ההצטלקויות מאקנה. ישנם טיפולים מתקדמים ויעילים לחלוטין, אשר יכולים לגרום לכל אחת להיפטר מהצלקות במהירות וללא כאבים! נשים וגברים הסובלים מבעיות עור שנגרמו כתוצאה מאקנה פעיל, יכולים ליהנות ממראה עור בריא וחלק, באמצעות שימוש בטיפול מוכח המביא לתוצאות נפלאות.

 

קרא עוד...

 

טיפול מקצועי ומהיר נגד חצ'קונים בפנים או בגב


סובל מפצעי בגרות ? אקנה ? חצ'קונים בפנים שלא עוברים כבר כמה שנים  ?


בוא היום לטיפול של שעה וכבר אחרי תרגיש בהבדל !!!!

הטיפול אצלנו הוא גם מונע הופעתם של חצ'קונים בעתיד..

התחל היום וכך הימנע מצלקות וכתמים שדורשים טיפול נוסף !


האם גם את נמנעת מללבוש חולצות בעלות מחשוף גב בעקבות הופעת פצעים? האם גם את סובלת מחצ'קונים בשטח הפנים ומייחלת לעצמך עור חלק ונקי, ללא סימנים? חצ'קונים בפנים ובגב הם חלק מתופעה נפוצה. רבים סובלים ממנה, ובעזרת טיפול יעיל ניתן להיפטר מהנזק האסתטי. במרכז לטיפולים קוסמטיים של הלגה רקנאטי, ניתן ליהנות מטיפול על ידי צוות מקצועי ומיומן, שמכיר היטב את התופעה, ויכול לתת מענה ולגרום גם לך למראה עור חלק ובריא.

לפני  ואחרי פצעים בגב

לפני 

לפני ואחרי פצעים בגב

אחרי
פצעים בפנים


חצ'קונים בפנים ובגב הם חלק מתופעה נפוצה שיכולה להסב אי-נוחות ולפגום בדימוי העצמי. פעמים רבות אנשים הסובלים מתופעה זו, לא פונים לטיפול בשל מבוכה או חוסר הכרות עם מגוון הטיפולים המתקדמים הקיימים בשוק. כיום, עם האמצעים הטכנולוגיים יש באפשרותנו לטפל בחצ'קונים בפנים ובגב ולסיים סוף סוף את תחושת אי-הנוחות המלווה בכך, לשפר את המראה האסתטי וכך לחזק את הביטחון בהופעה שלנו.

 

מדוע מופיעים חצ'קונים בפנים ישבן, זרועות, הצוואר ובגב?


פצעים על העור מופיעים לרוב במקרה של עור שומני, אך גם בסוגי עור אחרים כאשר באזור מסוים בלוטות החלב מפרישות יותר מדיי חלב ושומן. במידה ואותו אזור נסתם, עלולים להופיע במקום זה פצעונים, או כפי שהם מכונים בשפה היומיומית "חצ'קונים". חצ'קונים בפנים ובגב יכולים להיגרם גם מהצטברות תאים מתים אשר נצמדים אל שכבת העור העליונה, וחוסמים את הנקבוביות. מעבר לכך, פעילות הורמונאלית יכולה להשפיע רבות על הופעה של פצעים. ישנם כמה טיפולים שנותנים מענה לבעיה זו, וניתן כעת בקלות ובנוחות להגיע למראה עור חלק ובריא ללא חצ'קונים.

 


אופן הטיפול בחצ'קונים - אקנה


בעת שאתם פונים לטיפול בבעיית הפצעים, רצוי שתוודאו כי הטיפול ניתן על ידי גורם מקצועי, יסודי ומיומן. קיימות כמה שיטות שעוזרות להתמודד עם חצ'קונים בפנים ובגב. אחת השיטות האפקטיביות ביותר הינה שיטה שמשלבת שינוי תזונתי, אשר כולל בנייה של תפריט המותאם למטופל, בשילוב עם טיפול קוסמטי מקצועי, ואימוץ אורח חיים בריא. שיטה זו חותרת לשינוי יסודי שכן היא כוללת בקרה על החומרים שאנו מכניסים לגופנו, ואשר עלולים להגביר את הופעתם של חצ'קונים בפנים ובגב.

 

בואו לקבל טיפול אקנה מקצועי לפצעי בגרות


המרכז לקוסמטיקה רפואית של הלגה רקנאטי מחזיק כאמור צוות מקצועי ומיומן שישמח להעניק לך שירות חם, מקצועי ואדיב. המרכז ממוקם בראשון לציון, ומנוהל על ידי הלגה וצוות של 30 מטפלים מיומנים וותיקים בתחום , הלגה בעלת ותק של יותר מעשרים שנה בתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית. מכון זה מציע מגוון רב של טיפולים קוסמטיים, החל מטיפול נגד חצ'קונים בפנים ובגב, וכלה בכתמים, צלקות בהסרת שיער, צלוליט אנטי אייג'ינג ועוד. הצוות במכון נוהג להתאים לכל פונה תוכנית טיפולים אישית המותאמת במיוחד לצרכיו. במידה וגם הינך חשה אי נוחות מהופעתם של פצעונים בשטח הפנים והגב, את מוזמנת לפנות עוד היום למרכז ולקבל טיפול איכותי ואפקטיבי באווירה משפחתית ונעימה.

 

 

בוא היום ליעוץ מקדים והתחל מיד בטיפול !

או השאר את פרטיך ונחזור אליך עם יעוץ יותר מפורט

50%
הנחה על טיפול ראשון
בציון קוד ההטבה : הגעה דרך האתר.


1800-288-266 שיחת חינם

סיפורי הצלחה

אקנה גב

צלקות אקנה

אקנה בישבן

 

.

בקרוב ההגרלה !! 10 טיפולי פנים לבחירתך בחינם ..כל הפרטים בקרוב ב f
 

פצעי בגרות -אקנה בהריון ואחרי

פצעי בגרות חצ'קונים ואקנה בתקופת ההריון ואחרי

קרא עוד...

 

טיפולי פנים , פצעי בגרות אקנה לגבר


אם בעבר הטיפוח האישי היה נחלתן של הנשים, הרי שכיום יותר ויותר גברים הם בעלי מודעות גבוהה לטיפוח עצמי, לרבות טיפוח עור הפנים שלהם. בהשוואה לנשים, גברים אינם משקיעים זמן רב בטיפוח האישי ולכן עשויים לסבול, ויותר מנשים, מבעיות עור שונות. אחת מהן הם פצעי האקנה. אקנה גברים יכולה להופיע בכל גיל, ולא רק בקרב מתבגרים, ויכולה להוביל לתחושה אישית לא נעימה, לצד מראה פנים שאיננו אסתטי. קיימות דרכים שונות לטפל בבעיה באופן יעיל במיוחד, לאור מגוון הפתרונות הקוסמטיים המתקדמים המוצעים בשנים האחרונות.

קרא עוד...

 

פצעי אקנה/כתמים/צלקות בגב


פצעים וכתמים בגב לפניאקנה גב אחרי

אקנה גב לפני                                אקנה גב אחרי

50% הנחה

לטיפול אקנה גב ראשון (כתמים/צלקות/פצעים)

התקשר/י עכשיו 1800-288-266

אקנה גב, היא תופעה נפוצה לפחות כמו אקנה על הפנים. למרות זאת היא פחות מטופלת באופן מקצועי, כי אנחנו זורקים אותה מאחורי הגב ומנסים לשכוח ממנה. אבל אקנה לא נעלמת מעצמה והרבה פעמים למרות שכאילו שכחנו שהיא שם, אנחנו נמנעים מללכת לים ולבריכה, כי "לא נעים שיראו לנו את הגב".מה זה אקנה בגב:אגב גב,
אקנה גב היא בעצם אקנה גוף, שכן אקנה יכולה להופיע בכל מקום בגוף, פרט לכפות הידיים והרגליים (שם אין זקיקי שיער). ועדיין, פצעי אקנה נוטים להופיע יותר על הפנים באזור הגב, הישבן והמחשוף. אקנה גב נוטה להיות חמורה יותר שכן עור הגוף עבה יותר מעור הפנים והנקבוביות שלו גדולות יותר.

אחרי שנים של ניסיון, אני יכולה להגיד לכם כי אקנה גב מופיע בדיוק מאותן סיבות שמופעים פצעי אקנה על הפנים; זקיקי ונקבוביות העור נסתמים עקב ייצור מוגבר של חלב ושומן. הן נסתמים כתוצאה מגורמים פנימיים כמו בעיות הורמונאליות, תזונה לקויה ומחסור בויטמינים ומינראלים שונים וגם כתוצאה מגורמים חיצוניים כמו גירוי של העור, לחות והזעה.

אקנה גב או אקנה גוף, כמו שקראתי לה קודם, מופיעה גם אצל גברים וגם אצל נשים בכל הגילאים. אמנם בגיל ההתבגרות יש הפעילות ההורמונאלית משתוללת, אבל זה לא בהכרח יביא להיווצרות פצעי אקנה, וגם אם עברתם את גיל ההתבגרות בשלום, זה לא מבטיח לכם שהפצעונים לא יפתיעו אתכם בגיל מבוגר יותר.

יחד עם זאת, כדאי שהגברים מביניכם ידעו שלגברים יש נטייה גדולה יותר לפתח אקנה גב, משתי סיבות: א' - חוסר האיזון ההורמונאלי שיוצר אקנה קשור להורמונים גבריים ב' - לגברים יש יותר שיער גוף ולכן יש להם יותר זקיקי שיער מפרישי חלב ולכן יש להם יותר סיכוי לסבול מפצעי אקנה גב.

פצעונים בגב

די לפצעים כתמים וצלקות !


הלגה רקנטי מומחית לאקנה וכתמים בגב, טוענת שניתן לטפל באקנה על כל צורותיו. במקרה הספציפי של אקנה בגב הטיפולים מאד ממוקדים, ומותאמים לכל מטופל. יחד עם זאת, ישנם כמה כללי יסוד שמהווים חלק מאד חשוב בתכנית הטיפולים:

1. תפריט תזונה מותאם אישית: תזונה נכונה שומרת על גוף מאוזן ובכך מסייע בעצירה מיידית של  ייצור פצעי אקנה.

2.תכשירים ( טבעיים ): יש להכין את הגב לטיפול מקצועי באמצעות תכשירים מיוחדים המעודדים את התחדשות תאי העור בגוף ובמיוחד באזור הגב.

3.טיפולים קוסמטיים לכתמי אקנה: הטיפול המיוחד ב"שיטת הלגה" מייצר ריפוי מאוד מהיר ומבהיר כתמים. ניתן להגיע ל 70% הבהרת הכתמים וזאת כבר מהטיפול הראשון. לעתים נדרש לחזור על טיפול או שניים עד שהגב הופך חלק ללא כתמים.

4.תוספי מזון שהותאמו לכל מטופל באופן אישי.


השילוב של כל התכנית משיג תוצאות נפלאות !למנוע פצעי אקנה בגב:
אפשר להימנע מהופעה של אקנה גב. זה חשוב עבור אלו שעוד לא חוו את התופעה אבל גם עבור אלו שנמצאים בתקופת הפוגה מהפצעים וגם עבור מטופלים שסובלים מהופעת אקנה קלה ויכולים להימנע מהחמרתה.

קודם כל, קיימים טיפולים הורמונאליים מניעתיים לטיפול בפצעי אקנה (גם אקנה פנים וגם אקנה גב), אבל רובנו לא זקוקים להם, הם גם מחייבים מעקב רפואי. רובנו צריכים לסגל התנהגות נכונה כלפי אקנה:

שימו לב לעור, אם מתחילות להופיע על העור נקודות (קומדונים) שחורים ו/או לבנים ובכלל שמנויות יתר בפנים זה אומר שאתם חווים תופעות של אקנה קלה. בשלב הזה כדאי להגיע לטיפול מניעתי כדי שהפצעים לא יחמירו.

הקפידו על תזונה נכונה ומאוזנת עבורכם ספציפית והשלימו אותה עם תוספי תזונה שמתאימים לכם באופן אישי. אלו נועדו לטפל בכם מבפנים, כי כמו שאמרתי אקנה היא תופעה שהמקור שלה הוא גם פנימי.

הימנעות מהגורמים החיצוניים של אקנה גב כוללת הקפדה על לבישת בגדים מאווררים ולא צמודים, עדיף מכותנה. אם אתם מזיעים, החליפו בגדים בתדירות גבוהה. באותו הקשר, התקלחו מיד אחרי אימוני כושר או ספורט והחליפו לבגדים נקיים. במיוחד עם אקנה גב – נסו להימנע מסחיבת תיקים כבדים

או מכל פריט אחר שעלול לגרום גירוי ושפשוף מתמיד של האזור בו יש לכם פצעי אקנה. אל תפוצצו פצעים, זה מותיר צלקות ועלול להחמיר את הפצעים.


לפגישת יעוץ התקשר 03-9645111 

לעדכונים הוסיפו אותנו ב facebook

דרך הגב, בהצלחה . . .

 


 
חדשות וטיפים

מבצעים !!!

המסת צלוליט
בטן ישבן ירכיים
70%הנחה
על טיפול ראשון
עד 30.8

מבצע הסרת שיער
רק 399 שח
עד 30.8

שקיות בעיניים+כהויות
טיפול ראשון
ב 50% הנחה
עד 30.8טיפול אקנה
50%הנחה
+אבחון מקדים
בחינם
עד 30.8

התקשרי עכשיו!
1800-288-266

באנר

 
מועדון חברים